Ze vstupného na charitativní koncert podpoříme léčbu dvou nemocných dětí

Vydáno: 
13. 6. 2016 10:30

V Sále Břetislava Bakaly na Žerotínově náměstí v Brně se ve středu 15. června uskuteční Koncert na podporu handicapovaných dětí, jehož hlavním záměrem je upozornit na problémy rodin dětí s dětskou mozkovou obrnou. Výtěžek ze vstupného získají na léčbu rodiny dvou chlapců – Denise a Jakuba.

Partnerem Koncertu na podporu handicapovaných dětí je Turistické informační centrum města Brna. Koncert, který pořádá nezisková organizace Hasle, by měl upozornit na problematiku přibližně třiceti tisíc dětí s dětskou mozkovou obrnou v České republice. Většinou se jedná o malé děti ve věku do 14 let, které se již s tímto onemocněním narodily. Celý projektem chce Hasle poukázat na složitou situaci rodin při financování kompenzačních pomůcek, bez kterých se tyto děti bohužel neobejdou.

Koncert ve středu 15. června začíná v 17 hodin. Vystoupí umělci Davide Mattioli, Madalena Joao, Pavel Rudolf Plasche a Jaroslav Parči.   

Vstupné na koncert je dobrovolné. Případný výtěžek, bude věnován Denisovi https://www.hasle.cz/inpage/denisek/ a Kubíkovi https://www.hasle.cz/inpage/kubik/.

Hasle je nezisková organizace, která pomáhá zejména dětem, které jsou dlouhodobě zdravotně, tělesně či mentálně postižené. Posláním organizace je umožnit těmto dětem integraci do společnosti a podpořit je ve vzdělání a společenských či sportovních aktivitách. Snaží se zvyšovat kvalitu jejich života a vytvářet jim rovnocenné příležitosti. Finanční i nefinanční dary rozděluje prostřednictvím jednotlivých projektů, zaměřených vždy na pomoc konkrétnímu dítěti.            

Ke stažení: 

Inzerce

Kontakt pro média

Kontakt:

Mgr. Adéla Nováková
tisková mluvčí

tel.: +420 725 047 701
e-mail: novakova@ticbrno.cz

 

Adresa:
TIC BRNO, příspěvková organizace
Radnická 2
602 00 Brno

1. poschodí