BRNOPAS

24. 11. 2017 - 28. 12. 2018
Informační centra

To nejlepší z Brna v jedné turistické kartě. Líbí se vám Brno? Rádi poznáváte zajímavá místa ve městě? Chcete ušetřit? Pokud jste odpověděli třikrát ano, určitě čtěte dál!

Brnopas


BRNOPAS vás provede městem, doporučí místa a události hodné pozornosti, a navíc zajistí zajímavé slevy na vstupném. Tato karta plná výhod se přizpůsobí vašim potřebám. Můžete si vybrat variantu od jednoho do tří dnů s možností přikoupení jízdenky MHD a současně si zvolit nosič – informace lze nahrát na vaši platební kartu nebo na kartu, kterou si půjčíte v některém z infocenter TIC BRNO.

Co konkrétně BRNOPAS nabízí? Jedná se o top brněnské turistické cíle a zajímavá místa, jež by neměl minout žádný návštěvník. Výhodné slevy na vstupném a vstupy zdarma jsou pak lákadlem, kterým se těžko odolá.

Získat BRNOPAS je velmi jednoduché. Online nákup zabere pár minut a veškeré potřebné informace najdete na www.gotobrno.cz. Máte-li raději osobní přístup a chcete kartu vlastnit fyzicky, zastavte se v některém z informačních center.

 

Co konkrétně dostanete:

1. Brožuru BRNOPAS
2. Oficiálního městského průvodce
3. Brožuru Gourmet Brno
4. Tipy na výlety v okolí Brna
5. Pohlednici z Brna dle vašeho výběru

Chcete vědět více, prolistujte si brožuru Brnopasu.

BRNOPAS – průvodce Brnem, díky kterému ušetříte.

Brnopas
Brnopas
Brnopas
Brnopas

Inzerce