Informační centra

Vzhledem k rozhodnutí Bezpečnostní rady státu v souvislosti s výskytem koronaviru COVID-19 jsou informační centra do odvolání uzavřena.

Vrácení peněz za již zakoupené vstupenky – info@ticbrno.cz nebo 773 768 103 (Radnická) a 602 402 246 (Panenská). Děkujeme za pochopení.

 

Více služeb na jednom místě. Nové informační centrum TO JE BRNO najdete v přízemí parkovacího domu Domini v Panenské ulici hned vedle vchodu do Mincmistrovského sklepa.

Po příjezdu do Brna neváhejte navštívit turistické informační centrum města Brna, kde získáte veškeré potřebné informace týkající se města a okolí.

Na začátku června TIC města Brna otevřelo informační stánek, který je situován přímo před vstupem na přístaviště na Brněnské přehradě a zastavit se tak u něj mohou lidé cestou na hráz nebo dál tímto směrem.

Nejmladší informační centrum TICBRNO se nachází přímo v příletové hale brněnského letiště.

Přímo před vstupem do budovy brněnského hlavního nádraží se nachází stánek, v němž najdete mimo jiné tipy na volnočasové aktivity nebo také tiskoviny vydávané Turistickým informačním centrem města Brna, jako je například informacemi nabitý magazín KAM v Brně.